O firmie

POSIADAMY koncesje wydaną przez MSW, licencje II stopnia pracownika ochrony fizycznej i pracownika zabezpieczenia technicznego wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie oraz uprawnienia do projektowania, montażu i konserwacji systemów zabezpieczeń najwyższej klasy.

 

ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI firmy przypadana na rok 2000, dzięki czemu posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży systemów zabezpieczeń. Profesjonalne zaplecze projektowe i techniczne daje nam możliwość świadczenia usługi na najwyższym dostępnym poziomie.

 

SPECJALIZUJEMY SIĘ w projektowaniu, montażu i konserwacji systemów monitoringu Full HD IP, HD-SDI, HD-CVI.

 

Sprzedajemy DOŚWIADCZENIE i ZAUFANIE, gwarantując dopasowanie do rzeczywistych potrzeb naszych klientów.

 

PODEJMUJĄC współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że zyskacie partnera odpowiedzialnego i niezawodnego, jak również bezpieczeństwo i ochronę Waszej firmy, nieruchomości, mieszkania, sklepu, osiedla, posiadłości.

 

POSIADAMY własny serwis działający w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. W sytuacji ewentualnych problemów lub awarii jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h.

 

Potwierdzeniem działalności firmy od roku 2000 jest Wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.


Zaufali nam między innymi:

 

 

 

Copyright © 2021 . Wszelkie prawa zastrzeżone